poniedziałek, 1 września 2014

KONKURS

W ten piątek Emi kończy 2 latka. Sama nie wiem, kiedy to zleciało. Jeszcze niedawno gaworzyła do mnie śliniąc się niemiłosiernie a już rozmawia jak dorosła pannica. Lilka za 2 tygodnie ma Chrzicny i za chwilkę skończy 4 miesiące .

Jestem najszczęśliwszą matką na świecie i chcę podzielić się z Wami swoim szczęściem, dlatego też rozpoczynamy konkurs J
Konkurs jest stworzony specjalnie dla Was a nagrody made by Dzieciowa Kraina

ZAPRASZAM SERDECZNIE MOICH CZYTELNIKÓW NA KONKURS


Konkurs trwa od 01.09 do 14.09

Zadanie Konkursowe jest banalnie proste:

 •   Lubimy Dzieciową Krainę na Facebooku ( choć mam nadzieję, że już nas lubicie)                                  
 •    Udostępniamy grafikę Konkursową na swoim FB ( post musi być ustawiony jako publiczny)  https://www.facebook.com/dzieciowakraina/photos/a.237194006454221.1073741828.236874206486201/319573564882931/?type=1&theater                                                                                   
 •   Dodajemy bloga do obserwowanych, jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście                                               
 •  Odpowiadamy na pytanie” Dlaczego właśnie mój blog?”. I tu liczę na wysyp twórczości i fantazji, możecie pisać co was inspiruje, śmieszy, zachęca czy odstrasza. Wy wiecie dlaczego ja piszę a ja chcę się dowiedzieć dlaczego do mnie zaglądacie.

Odpowiedzi  wraz z linkiem do FB i informacją o Waszych pociechach ( o ile takowe macie) umieszczajcie w komentarzach pod postem na blogu.
Spośród osób, które spełnią warunki  w ciągu tygodnia od zakończenia konkursu wybiorę najciekawszą moim zdaniem odpowiedź zwycięzca otrzyma


Nagroda główna to ramka na zdjecie+ pudełeczko na skarby i 2 zawieszki do pokoju

Przewiduję też kilka wyróżnień z nagrodami niespodziankami od Dzieciowej Krainy


Zapraszam do zabawy


Konkurs w żaden sposób nie jest związany z Facebookiem i nie ma na celu promowanie go.


1 komentarz:

 1. Dlaczego ten blog? Jest jednym z lepszych - takich jakie lubię.. Mimo, że wolę czytać posty na stronce facebook'owej zajrzę nieraz na bloga :)
  Jest po prostu prosty, o codziennym życiu i twórczości mamy (uszytkach), bardzo ślicznych :)
  Jestem zabieganą mamą prawie 3-letniej Emmy i nieraz nie zdążymy sprawdzić wszystkich nowości a nieraz facebook zrobi psikus i nie pokazuje wszystkich nowości , mimo wszystko w wolnej chwili zaglądamy :) Przynajmniej jest prosto i pięknie a nie przesadzone jak na niektórych stronach i blogach. Pozdrawiamy serdecznie! :)

  OdpowiedzUsuń